Site Temizliği

Ünallar Grup Temizlik Hizmetleri
site temizlik, site temizliği, site temizleme, detaylı site temizliği, ucuz site temizliği, kaliteli site temizleme, güvenilir site temizliği
 

Günümüzde site yaşamı yaygınlaşmaktadır. Birçok büyükşehirde aileler rahat, huzurlu ve konforlu olması bakımından sitede yaşamayı tercih etmektedirler. Site gibi ortak yaşam alanlarının temizliği önemli bir konudur. Bu tip toplu yaşam alanlarının sirkülasyonu bol olduğundan kirlenmeye müsaittir. Bu bakımdan site temizlik hizmetlerinin bu hususta yeterli bilgi ve deneyime sahip bir firmaya bırakılması yerinde olacaktır. Firmamız diğer temizlik kategorilerinde olduğu gibi, site temizlik hizmetlerinde de gerekli iş gücüne ve tecrübeye sahiptir. Sitede ortak kullanım alanları oldukça çoktur. Asansörler, mahal girişleri, çöp alanları, yürüyüş alanları, park, bahçeler, giriş alanları bunlar arasında sıralanabilinir. Tüm bu alanların günlük, haftalık ve aylık temizlik çizelgelerinin hazırlanıp uygulanması gerekmektedir. Bunun yanında belirlenmiş noktalara bırakılmış olan evsel çöp ve geri dönüşümlü atıkların çöp toplama alanlarına ulaştırılması da site temizlik hizmetlerinin bir parçası olmaktadır.

Site temizlik hizmetleri sunan firma seçiminde kalitenin yanında güvenlik gibi unsurlar da önemli olmaktadır. Bu bakımdan söz konusu projeye dahil olacak herbir personel, diğer projelerimizde olduğu gibi, özenle seçilmekte ve eğitilmektedir. Tüm hizmetlerimizde TSE onaylı ve insan sağlığına zarar vermeyen temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Aynı zamanda bu malzemeler doğa dostu ürünlerden seçilmiş olmalıdır. Firmamızda kullanılmakta olan tüm malzemeler kansorejen ve alerjik içerik taşımayan ürünlerden oluşmaktadır.

Günümüzde çok sayıda site temizlik hizmetleri sunan firma bulunmaktadır. Bunlardan çok azı gerekli yeterliliğe ve beceriye sahiptir. Müşteri odaklı prosedürler çerçevesinde çalışmalarını sürdürmekte olan şirketimiz, tamamı gerekli eğitimlerden geçirilmiş ve donanıma sahip olan ekip üyelerinden oluşmaktadır. Site ortak alanlarının, bahçelerin, park alanlarının, asansörlerin, güvenlik kulübelerinin düzenli temizlenmesi önemli olmaktadır. Gerekli noktalarda son teknoloji cihaz ve ekipmanlar kullanılarak tüm alanların tam temizliği sağlanmaktadır. Geniş bir referans listesine de sahip olan firmamız birçok site sakinine huzurlu ve bakımlı ortamları sağlamaktadır. Sağlıklı ortamların yaratılması temizlikten geçer. İyi temizlenmeyen bir ortamda daha fazla böcek, daha fazla kemirgen de gözlenecektir. Bu bakımdan sitelerin gözden uzak depo ve garaj alanları da dahil olmak üzere tüm kullanım alanlarının periyodik olarak temizlenmesi esastır.