İnşaat Temizliği

Ünallar Grup Temizlik Hizmetleri
inşaat temizlik, inşaat temizliği, inşaat temizleme, detaylı inşaat temizliği, ucuz inşaat temizliği, kaliteli inşaat temizleme, güvenilir inşaat temizliği
 

İnşaat sonrası temizlik belirli kurallar çerçevesinde bir düzen içerisinde yapılması gereken prosedürlerden oluşmaktadır. Bilinçsizce, emin olmayan ellerde yapılacak temizlik işlemleri hem verimsiz hem de başarısız olacaktır. Aynı zamanda mevcut eşya ve mobilyalarınıza da zarar verebilecek uygulamalardan kaçınmanızı öneriyoruz. İnşaat sonrasında konut ve işyerlerinde çeşitli kalıntıların olması doğaldır. Bu kalıntılar özel kimyasallar ve yöntemler kullanılarak alandan uzaklaştırılır. Kullanılan kimyasalların TSE onaylı olması ve insan sağlığına zarar vermeyen içeriğe de sahip olması önemlidir. Firmamızda bu detaylara dikkat edilmektedir. İnşaat sonrası temizlik işleminde alandaki tüm inşaat kalıntıları uzaklaştırdıktan sonra önce kaba sonrasında da ince temizlik işlemi gerçekleştirilir. Gerekli noktalarda temizlik makinelerin yardımı ile işlem sürdürülür. Döşemeler, duvarlar özenle temizlenip silinir. Pencerelerin, doğramaların kusursuzca temizlenmesi sağlanır. Gerekli durumlarda, inşaat sonrası temizlik işleminde uygulayıcı personelin de gerekli güvenlik önlemlerini alması sağlanır. Şirketimiz ofis temizliği alanında olduğu gibi bu alanda da Türkiye'nin en deneyimli personel kadrosuna sahiptir. Yılların verdiği tecrübe uzman kadromuz ile bu işi sizlere en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Ayrıca bu alanda bizleri aradığınızda bizden isteyeceğiniz referansların da sizi tatmin edebileceğini söyleyebiliriz. Zira firmamız bu alanda Türkiye'deki en tecrübeli firmalardan birtanesidir.

Bantlarla, yapıştığı koruma malzemeleri ile güven altına alınmış olan tüm döşeme, kapı ve diğer eşyalardaki unsurlar titizlikle sökülür ve kalıntılar özenle temizlenir. Hiçbir yüzeyin çizilmemesi için de azami dikkat gösterilmektedir. Göze görülen ve görülmeyen tüm noktalar uygun ekipman ve yöntemler kullanılarak temizlenmektedir. Kaba temizliği takiben yapılacak ince temizlik işlemleri sayesinde alanda da tam temizlik ve hijyen yakalanmış olacaktır. İnşaat sonrası temizlik işlemini kafanızda büyütmenize hiç gerek bulunmamaktadır. Günümüzde bu işi doğru şekilde yapan, çağdaş yöntemleri ve malzemeleri kullanan firmalardan birisi olan şirketimiz ve uygulamaları ile hemen tanışabilirsiniz.

Özel bir eğitim ve tecrübe gerektiren İnşaat sonrası temizlik işlemi sayesinde profesyonel eller mekânınıza hızlıca girerek disiplinli ve düzenli bir şekilde alanı temizleyeceklerdir. Bilinçsiz ellerde yapılan temizlik hem mekânınıza zarar verecek hem de işin uzamasına neden olacaktır. En kısıtlı zamanlarda bile seri bir şekilde yapılan temizlik işlemi sonrasında, alan kullanıcısına kusursuz olarak teslim edilir. Temizlik işlemi sonrasında mekân sorumlular tarafından tekrar kontrol edilir ve bu esnada her detaya her noktanın temizliğinin uygunluğuna da dikkat edilir. Gerekli kontrollerden geçen alan da sahibine teslim edilir.