Bina Temizliği

Ünallar Grup Temizlik Hizmetleri
bina temizlik, bina temizliği, bina temizleme, detaylı bina temizliği, ucuz bina temizliği, kaliteli bina temizleme, güvenilir bina temizliği
 

Günümüzde birçok işyeri çok katlı binalara taşınmış bulunmaktadır. Bu binaların dış cephesi de dahil olmak üzere, pencerelerinin, kapılarının, odalarının, asansörlerinin, ortak kullanım alanlarının, tuvalet ve mutfaklarının temizliği çok önemli bir konudur. Şirketimiz bina temizliği uygulamalarında da profesyonel yaklaşımları ile her an yanınızdadır. Bina temizliği aslında ev temizliği kategorisine girmektedir. Firmamız, özenle seçmiş olduğu personeli çok özel eğitimlerden geçirmekte ve ayrıca kuruma has eğitimlere de tabii tutmaktadır. Yetişmiş personel, bina temizliğinde görevlendirilecek ekibe dahil edilmektedir. Geniş referans listesi ile yurt genelinde çok sayıda kurumun da bina temizlik ihtiyacını karşılamakta olan şirketimiz sizinle de tanışmaya hazırdır.

Sanal ortam uygulamalarından şirket bilgilerimizi yakından inceleme fırsatını bulabilirsiniz. Bunun yanında, bizlere çağrı merkezimizi üzerinden gün boyu ulaşım sağlayabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapacaklardır. Uzlaşılan zamanda mekanınıza gelen yetkililerimiz alanı yakından gözlemleyip temizlik ihtiyacını belirleyip, proje için gerekli prosedürleri hazırlayıp dosyayı da onayınıza sunmaktadırlar. Anlaşma sağlandığı takdirde de bina temizlik hizmetleri şirketimizce verilmeye başlanacaktır. Kaliteli ve doğru malzemeler ile alana gelen temizlik personeli en çağdaş prosedürler ile temizlik hizmetlerini sürdürmektedir. Tamamı TSE onaylı ve alerjik içerik barındırmayan malzemeler ile temizliği yapmakta olan şirketimiz sizin de öncelikli tercihiniz olacaktır.

Bina temizliğinde iç alan yanında, dış alan temizliği de çok önemlidir. Özellikle yüksek katlı binalarda dış cephe temizliği, özel sistemler kurularak ve emniyet tedbirleri alınarak gerçekleştirilmektedir. Firmamız bu hususta gerekli donanım ve uygulama becerisine sahiptir. Tamamı gerekli eğitimlerden geçirilmiş yetkin personeli ile güvenlik önlemleri altında bina temizliği işlemi kusursuzca tatbik edilir. Ekonomik uygulamalarımız ile tanışmak için hemen bizi arayınız. Bu sayede cazip kampanyalarımızdan yararlanma fırsatını da yakalamış olacaksınız. Bina temizliğinde günlük, haftalık ve aylık olarak yapılması gereken temizlik işlemleri farklıdır. Tüm bunlar prosedürler halinde belirlenir ve düzenlenir. Yapılan temizlik işleminin binada süregelen iş rutinini bozmadan yapılması önemlidir. Bu bakımdan özenle seçilmiş olan personel tüm periyodik bina temizliği işlemlerini mesai saatinin başlangıcından itibaren özenle planlayarak, çalışanların süregelen iş temposunu bozmayacak şekilde sürdürmektedirler. Memnun olacağınızı düşündüğümüz kaliteli uygulamalarımız ile hemen tanışınız.