Hakkımızda

Ünallar Grup Temizlik Hizmetleri

Temizlik sektörünün önemli markalarından bir tanesi olan Ünallar Grup, İstanbul merkez ve bağlı ilçelerine kesintisiz yıl boyu hizmetlerini sürdürmektedir. Çağdaş yaşam koşulları ve gelişmeler birçok sektörü olduğu gibi temizlik sektörünü de hareketlendirmiş bulunmaktadır. Temizlik şirketi olarak günümüzün en modern endüstriyel temizlik ekipman ve aletlerini uygun temizlik maddeleri ile birleştirerek hizmetlerini sürdürmektedir. Her türlü konut, iş yeri, fabrika, okul, hastane, resmi kurum temizliğinde deneyim sahibiyiz.

Bunun dışında dış cephe cam temizliğinde, yüzey cilalama hizmetlerinde de firmamız bilgi sahibidir. Tüm personelimiz ilgili konularda özel olarak eğitimlerden geçirilmiş bilgili profesyonellerden oluşmaktadır. Hayatta başımıza çoğu zaman bazı kazalar da gelebilir. Örneğin su baskını, yangın bunlardan bazılarıdır. Hiç yaşanmamasını temenni etsek de bu sıkıntı durumun ardından yapılacak temizlik de bireysel çabalarla altından kalkılması zor bir eylemdir. Bu bakımdan şirketimiz güçlü kadrosu ve bilgili personeli ile il genelinde yangın ve su baskınından sonra yapılacak temizlik ile ilgili olarak destek verebilmektedir.

Her türlü temizlik işleminde tümü TSE onaylı olacak şekilde kansorejen içerik barındırmayan kimyasalları özenle seçmekte ve tatbik etmektedir. Temizlik işlemleri sırasında mahale, içindeki eşyaya da zarar verilmemektedir. Aynı zamanda süregelen iş ritmi ve günlük yaşam da bozulmadan alanın temizliği kusursuzca tamamlanmaktadır. Çağrı merkezi telefonlarımızdan her türlü temizlik uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi edinmeniz mümkündür. Sizlere sadece bir telefon uzaklığındayız.